• Telefon: 0 312 419 41 33
  • Meşrutiyet Cad. 17/7 Kızılay
  • Email: info@dexbilisim.com

iPad 3 Ekran Değişimi

iPad 3 A1416 - A1430 - A1403 Dokunmatik Ekran Değişimi

İpad 3 tablet apple tarafından üretilmiştir. Çoklu kullanım amacı için üretlin bu cihaz ile tüm işlerinizi hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Bu cihazlar kullanıcı hatası olmadığı sürece bozulmazlar. Genel olarak kullanıcı hatası bağlı olarak Dokunmatik ve Lcd panel kırılması, Şarj soketi arızası gibi sorunları ise sıklıkla görülmektedir.

Teknik servizimide İpad 3 Cihazların Kırılan Dokunmatik Ekranları aynı gün içerisinde yenisi ile değiştirilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilmektedir. Değiştirilen Dokunmatik Cam orjinalinden farksızdır ve kullanıcı herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilektedir. Arızalanan cihazlar genel olarak kullanıcı hatasına bağlı olduğu için Yetkili Servis tarafından garanti Kapsamına girmez bu tür sorunlarınızda firma olarak sizlere teknik servis desteği vermekteyiz.

iPad 3 Dokumatik Değişiminde Garanti Kapsamı

Ankara İpad Teknik Servisi olarak Tamir işlemi ve Yedek Parça Değişimi Yaptığımız Tüm Cihazlara 6 AY GARANTİ Vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bu garanti kapsamından yararlanmak için cihazın kullanıcı hatasına bağlı olarak kırılmaması gerekmektedir.

iPad 3 Tamirinde Yazılım İşlemleri

Arızalı Cihazların Tamir Hizmeti sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez bu konuda konusunda tecrübeli personellerimiz herhangi bir veri kaybı yaşanamaması için dikkatli şekilde çalışmaktadır. Yazılım sıfırlama işlemlerini müşteri onayı olmadan kesinlikle yapılmamaktadır.

1

Garanti Süresi

Tamir ve Yedek Parça Değişimlerinde Firma Olarak 6 AY İşçilik ve Parça GARANTİSİ Vermekteyiz.

2

Servis Süresi

Servise Bırakılan Cİhazların Stok Duruma Göre Ortalama 1 ile 3 Saat Arında Parça Değişmi ve Arıza Tespiti Yapılmaktadır.

3

Ücretsiz Arıza Tespiti

Ankara İpad Servisinde Ücretsiz Arıza Tespiti Yapılarak Kullanıca Sorun ve Maliyeti Konusunda Aynı Gün Bilgi Verilir.

4

Uygun Fiyat Garantisi

Teknik Servisimizde Tüm Ürünler İçin En Uygun Fiyat Politikası Uygulanır.

iPad 3 Servis Hizmetlerimiz

Ankara Kızılay'da Bulunan İpad Servisimizde Aşağıda Listelediğimiz Tüm Sorunları Aynı Gün İçerisinde Tamir ve Yedek Parça Değişim İşlemlerini Yapmaktayız.

  • iPad 3 Ekran Değişimi
  • iPad 3 Dokunmatik Değişimi (Cam)
  • iPad 3 Kasa Değişimi
  • iPad 3 Batarya (Pil) Değişimi
  • iPad 3 Anakart Tamiri
  • Tüm iPad Arızalarınız da Servisimiz ile irtibat kurunuz.